Uitgebreide weersvoorspelling voor Benalúa de Guadix
Het op de hoogte zijn van de verwachte temperaturen of kans op neerslag is niet altijd voldoende. Voor het gros van de mensen is een globale weersverwachting genoeg. Er zijn situaties te bedenken waarbij je meer wilt weten over het weer. Zo kan de gevoelstemperatuur belangrijker zijn dan de daadwerkelijke temperatuur. Informatie over de dekkingsgraad van de bewolking zegt soms meer over het te verwachten weerbeeld dan het percentage kans op zonneschijn. Daarom vind je hier de uitgebreide weersvoorspelling voor Benalúa de Guadix.
Neerslagkans: 0%
Luchtvochtigheid: 0%
Wind: 0km/h
0° 0°
0° 0°
0° 0°
0° 0°
0° 0°
0° 0°
0° 0°
Actueel weer voor Benalúa de Guadix
| temperatuur | 31℃ |
| gevoelstemperatuur | 29℃ |
| relatieve luchtvochtigheid | 17% |
| tijdstip zonsopkomst | 06:55 uur |
| tijdstip zonsondergang | 21:23 uur |
| luchtdruk | 924 hPa |
| windsnelheid | 3,2 m/s |
| windkracht | 2 Bft |
| windrichting | O |
| zichtbaarheid | 16 kilometer |
| bewolking dekkingsgraad | 73% |
| neerslag | 0 mm/uur |
| sneeuwval | 0 mm/uur |
| UV-index | UV 3 |